ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

10/2020

10/2020
Kup ten numer
Wydanie papierowe
Kup ten numer
Wydanie elektroniczne
+ DODATEK: Przejrzyj
ten numer
   
   

Redaktor naczelny poleca

Październikowe wydanie zamyka 10 lat nieprzerwanej obecności Digital Camera na polskim rynku, musiało więc być wyjątkowe! Tak się składa, że nasz jubileusz wypada również na przełomie dekad, uznaliśmy więc, że to dobry moment by spojrzeć wstecz, ale też spróbować przewidzieć co jeszcze przed nami.

Publikujemy zdjęcia dekady – najlepsze prasowe kadry nagrodzone w konkursie Grand Press Photo. Analizuje je dla Was doświadczona jurorka i kuratorka Joanna Kinowska. Wybieramy też najważniejsze publikacje fotograficzne ostatnich 10 lat, a o to jak zmieniła się fotografia i sposób jej funkcjonowania pytamy Beatę Łyżwę-Sokół, szefową działu foto Gazety Wyborczej i Agencji Gazeta (autorskie felietony ludzi branży będą ukazywać się w DCP przez cały jubileuszowy rok).

Wreszcie, 10 urodziny DCP zbiegają się w czasie z 100 urodzinamu Helmuta Newtona – jednego z najważniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) fotografów w historii. Wraz z CSW w Toruniu i Fundacją Helmuta Newtona w Berlinie przygotowaliśmy obszerny materiał poświęcony jego życiu i pracy.

A poza tym, nie zapominamy, że nastała jesień – najbardziej fotogeniczna pora roku. Mamy dla Was kilka ciekawych i inspirujących poradników oraz testy: Najlepszej w historii lustrzanki Nikon oraz 8 obiektywów do fotografii krajobrazu, zarówno do aparatów APS-C jak i z pełną klatką.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl