ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

E-oko.pl - kupuj, jak w domu

2018-12-21
0 komentarzy
11
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
E-oko.pl - kupuj, jak w domu
W natłoku internetowych sklepów fotograficznych i stacjonarnych "elektromarketów" znajdziemy jeszcze spokojne miejsce, gdzie kupimy sprzęt fotograficzny dopasowany do naszych potrzeb...

Nie ma tu lady i sprzedawcy, który podaje towar z półki i pakuje do reklamówki. Trafimy za to na wygodną kanapę showroomu wypełnionego różnorakim sprzętem fotograficznym, a zanim przejdziemy do "interesów" zdążymy wypić kawę w trakcie rozmowy z kimś, kto poza tym, że jest sprzedawcą, jest też przede wszystkim takim samym pasjonatem fotografii i sprzętu fotograficznego jak my.

Co to za miejsce? Przy Puławskiej 10 mieści się sklep fotograficzny E-oko.pl, salon zupełnie inny od tych, jakie do tej pory odwiedziliście. E-oko.pl to miejsce, które nieprzerwanie, od 2002 roku pomaga swoim klientom odpowiadać na jedno z najczęściej zadawanych pytań w branży fotograficznej - "czym robić zdjęcia?". Jego siłą są sprzedawcy, którzy z wykształcenia są fotografami i fototechnikami, sami czynnie fotografują i na bieżąco poznają każdą nowinkę, która pojawia się rynku, oraz często biorą udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu fotograficznego. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy zarówno szybko i sprawnie zakupić konkretny, "upatrzony" model, jak również dogłębnie przedyskutować swoje wątpliwości związane z zakupem aparatu.

A przebierać możemy w szerokiej ofercie.  E-oko.pl jest bowiem autoryzowanym sklepem fotograficznym wiodących firm z branży foto, między innymi takich jak Sony, Fujifilm, Nikon, Leica, Hasselblad, Sigma, czy Zeiss. Wiąże się to jednocześnie z tym, że bierze udział we wszystkich promocjach organizowanych przez marki, takich jak: cashback, zwrot gotówki, czy wymiany starego sprzętu na nowy.

Co więcej, wspomniane pozostawienie używanego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie nowego, może być tutaj niezależne od producenta, ponieważ E-oko.pl to również komis fotograficzny. Dzięki temu jako klienci mamy możliwość nie tylko zakupić sprawdzony sprzęt używany, ale również sfinansować w części zakup fabrycznie nowego poprzez pozostawienie w rozliczeniu naszego starego aparatu czy obiektywu, lub wstawienie ich do komisu.

Do kupna używanego sprzętu zachęca z pewnością nawet roczna gwarancja, która daje pewność, że został on dokładnie sprawdzony i przetestowany przed wstawieniem do komisu. W jego ofercie nierzadko pojawiają się także uznane modele, które nie są już produkowane. Czasem trafiają się też prawdziwe "białe kruki" - kultowe, analogi z niskimi numerami seryjnymi, czy aparaty wielkoformatowe, których próżno szukać w normalnej dystrybucji.

E-oko.pl organizuje także konkursy fotograficzne, w których można wygrać naprawdę cenne nagrody. Warto więc na bieżąco śledzić to, co dzieje się na stronie sklepu. Aktualnie, jeszcze do 26 grudnia można zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu organizowanego pod hasłem „Odlotowy Czas”. Łącza pula nagród wynosi aż 16 tys. zł.


Piotr Buda"Światło i Cień". I miejsce w konkursie fotograficznym "Kątem Oka"
Piotr Buda"Światło i Cień". I miejsce w konkursie fotograficznym "Kątem Oka"

Bardziej przekonywać już chyba nie musimy. Salon fotograficzny E-oko.pl możecie odwiedzić przy ul. Puławskiej 10 (lokal 32) w Warszawie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00.

Artykuł powstał na zlecenie sklepu E-oko.pl

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl