ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery

2018-12-27
0 komentarzy
14
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery
Z czytnikiem Newell skopiujesz zdjęcia i filmy z karty SD na pendrive lub dysk bez korzystania z komputera

Czytnik kart pamięci Newell z funkcją No-PC backup i Recovery to nie tylko ultraszybki czytnik kart pamięci SD, ale również urządzenie do kopiowania danych bez konieczności użycia komputera, dodatkowo posiadające funkcję odzyskiwania plików.

Z czytnikiem Newell łatwo przeniesiesz swoje pliki z karty na pendrive bądź dysk zewnętrzny, bez korzystania z komputera. Wystarczy, że zasilisz urządzenie z powerbanku lub zasilacza smartfonu i uruchomisz odpowiednią funkcję.

Dzięki zaawansowanym funkcjom można skopiować całą kartę lub dokonać wyboru plików do przeniesienia. Istnieje również możliwość wykonania kopii uzupełniającej, istniejące pliki nie zostaną wówczas nadpisane.

Urządzenie można użyć jako tradycyjny czytnik kart pamięci, po podłączeniu do portu USB w komputerze. Dzięki obsłudze USB 3.0 transfer plików będzie się odbywał z maksymalną oferowaną przez kartę SD prędkością. Czytnik wyposażony jest też w funkcję odzyskiwania usuniętych danych.

Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby obsługa była intuicyjna. Odpowiadają za to przemyślany system przycisków, czytelny wyświetlacz oraz dioda powiadomień. Na wyświetlaczu prezentowane są zarówno dostępne funkcje, jak i przebieg procesu kopiowania / odzyskiwania. Można również kontrolować ilość dostępnego miejsca na nośnikach i liczbę kopiowanych / odzyskiwanych plików.

Cena czytnika Newell wynosi 229 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl